Комісія Ради: Влада Києва системно порушує закон


Комісія Ради: Влада Києва системно порушує закон

Комісія Верховної ради з розслідування порушень Конституції і законів посадовими особами Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації заявляє про виявлені нею системні порушення законодавства владою Києва.

Про це в інтерв'ю газеті "Україна молода" сказав голова комісії, депутат Ради від фракції блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Кирило Куликов.

"Таких системних порушень законодавства, які встановила комісія, навіть у страшному сні не побачиш", - сказав Куликов.

За його словами, порушення виявлені, починаючи від законодавства про жорстоку поведінку із тваринами і закінчуючи Водним і Земельним кодексами, Конституцією та міжнародними договорами.

"Тобто порушено абсолютно все... І те, що в Києві відносно спокійно, це "всупереч", а не "завдяки", - вважає Куликов.

На його думку, за такі порушення мер Києва Леонід Черновецький підлягає притягненню до кримінальної відповідальності у випадку підтвердження лікарями його дієздатності.

Сам Куликов у дієздатності мера не сумнівається.

Однак депутат відзначив, що зібрані слідчою комісією матеріали не є підставою для початку слідства прокуратурою.

Матеріали розслідування, за рішенням Ради, комісія вповноважена направити президентові, Кабінету міністрів і в прокуратуру, яка вже самостійно вирішує питання про необхідність порушення справи.

Нагадаємо, що раніше комісія Ради по Києву звернулася в Мінздрав із проханням організувати профмедогляд Черновецького та інших чиновників міськадміністрації.

19 лютого Рада створила комісію з розслідування порушення Конституції і законів посадовими особами Київради та Київміськадміністрації.

Раніше комісія планувала представити попередній звіт на засіданні Ради в березні, а остаточний - у травні, однак попереднього звіту не було.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua