Адміністрація президента США розширить програму допомоги іпотечним позичальникам


Адміністрація президента США розширить програму допомоги іпотечним позичальникам

Адміністрація президента США Барака Обами має намір розширити програму допомоги іпотечним позичальникам. У четвер повинно бути оголошено про нові заходи, які дозволять домовласникам уникнути появи "плям" у їхніх кредитних історіях, навіть якщо вони не зможуть розраховувати ні на яку іншу допомогу, повідомляє AP.

Нові ініціативи, як очікується, дозволять уникнути процедур відбирання нерухомості (foreclosures). Одним зі сценаріїв, що дозволяють уникнути цього, стане продаж будинку за ціною, нижчою, ніж борг з іпотеки. При цьому кредитор спише всю суму боргу і кредитна історія позичальника залишиться "чистою". Для цих же цілей позичальник може відразу передати права на нерухомість банку - так звана процедура deed-in-lieu of foreclosure.

Тим часом, стали відомі результати роботи програми за перші два місяці - за цей час за допомогою в реструктуризації іпотечного боргу до держави звернулося близько 55 тис. чоловік. В адміністрації президента припускають, що програма "Зробимо житло доступним" ("Making Home Affordable") надасть допомогу 9 млн. позичальникам, 5 млн. з яких зможуть рефінансувати свій борг, а 4 млн. реструктуризують щомісячні виплати по кредиту. На ці цілі було виділено $50 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua