S&P підтвердило рейтинги Казахстану, змінило прогноз з "негативного" на "стабільний"


S&P підтвердило рейтинги Казахстану, змінило прогноз з "негативного" на "стабільний"

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підтвердило рейтинги Казахстану, змінило прогноз із "негативного" на "стабільний", говориться в повідомленні S&P.

"Прогноз по рейтингах республіки Казахстан змінений на "стабільний" через зниження ризиків умовних зобов'язань, пов'язаних з банківським сектором; рейтинги підтверджені", - говориться в повідомленні.

Так, довгострокові суверенні кредитні рейтинги Казахстану за зобов'язаннями в іноземній і в національній валюті підтверджені на рівні "BBB-" і "BBB" відповідно, короткостроковий суверенний кредитний рейтинг - "А-3", рейтинг за національною шкалою - "kzааа". Оцінка ризику переказу і конвертації валюти для казахстанських несуверенних позичальників - "ВВВ".

S&P очікує, що уряд Казахстану обмежить обсяг потенційних умовних зобов'язань, пов'язаних із проблемами в банківській системі, і при цьому знайде ресурси, достатні для підтримки довіри вкладників, що дозволяють банківській системі функціонувати, забезпечуючи підтримку економіці, незважаючи на труднощі, які можуть виникнути в найближчій перспективі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua