Чистий збиток Berkshire Hathaway перевищив 1,5 млрд дол.


Чистий збиток Berkshire Hathaway перевищив 1,5 млрд дол.

Чистий збиток американської інвестиційної компанії Berkshire Hathaway в I кварталі 2009 р. склав 1,53 млрд дол. проти чистого прибутку у розмірі 0,99 млрд дол., отриманого за аналогічний період роком раніше. Така інформація надана в опублікованому сьогодні фінансовому звіті компанії.

Операційний прибуток Berkshire Hathaway за звітний період знизився на 12% і склав 1,71 млрд дол., тоді як за підсумками I кварталу 2008 р. вона була зафіксована на рівні 1,93 млрд дол.

Виручка компанії склала 22,78 млрд євро, що на 9,5% менше показника, зафіксованого роком раніше і що склав 25,15 млрд дол.

Це перший збиток, відображений компанією Berkshire Hathaway в квартальному звіті з 2001 р. Отриманий результат керівництво компанії пояснює важкою економічною та фінансовою ситуацією в світі і тим, що багато компаній, акції яких придбала Berkshire Hathaway, погіршили свої показники, а деякі збанкрутіли.

Американська інвестиційно-страхова компанія Berkshire Hathaway, що належить мільярдерові Уоррену Баффету, є знаковою компанією в економіці США. Їй належать більше 60 фірм в різних сферах діяльності, зокрема, Berkshire Hathaway є найбільшим утримувачем акцій Wells Fargo & Co. і Coca-cola Co.

У посланні Баффета акціонерам компанії, присутнім на щорічне засідання в штаб-квартирі компанії в м. Омаха, штат Небраска, зокрема, він заявляв, що 2008 р. був достатньо важким для компанії і для економіки в цілому.

Також Баффет відзначав, що багато компаній, акції яких придбала Berkshire Hathaway погіршили свої показники, а деякі збанкрутіли. "Ми побачимо ще немало банкрутств в майбутньому", сказав У. Баффет.

Раніше, відповідаючи на питання журналістів, У. Баффет, розповів про своє бачення ситуації з інвестиціями в США. Так, він сказав, що ринок житла в країні ще не остаточно стабілізувався і що зараз ні за яких умов він не вклав би гроша в газетний бізнес.

Баффет високо оцінив шанси банку Wells Fargo & Co виправити своє положення, сказавши, що цей банк, значна частина акцій якого належить Berkshire Hathaway, "знаходиться в набагато кращому становищі, чим більшість крупних американських банків".

Говорячи про свого наступника на посту глави Berkshire Hathaway, 78-річний У. Баффет сказав, що поки не бачить такої людини. Чотири кандидати, яких він розглядав на цю позицію, не змогли показати достатньо добрих результатів.

Баффет є другим в списку найбагатших людей планети. За даними ЗМІ, його статок в даний час оцінюється в 37 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua