ФДМ не погоджується з рішенням суду стосовно ПГЗК — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ФДМ не погоджується з рішенням суду стосовно ПГЗК

25
Фонд державного майна має намір заперечити в Апеляційному суді рішення Господарського суду Києва від 20 вересня про визнання недійсними результатів конкурсу з продажу державних 35,74% акцій Північного гірничо-збагачувального комбінату.
Про це, як передають Українські Новини, повідомив представник прес-служби ФДМ, посилаючись на заяву першого заступника голови ФДМ Михайла Чечетова.
Представник прес-служби також зазначив, що засідання суду минуло без участі представників ФДМ. У п'ятницю минулого тижня Господарський суд Києва визнав недійсними результати конкурсу з продажу державних 35,74% акцій ПГЗК.
Своє минуле засідання в справі про продаж ПГЗК Господарський суд Києва переніс у зв'язку з перебуванням справи в Апеляційному суді. Раніше ФДМ заперечив в Апеляційному суді рішення Господарського суду Києва від 11 вересня про заборону на продаж державних 35,74% акцій ПГЗК, яке суд прийняв на підставі позову компанії "Манітоба".
ФДМ оголосив конкурс із продажу державних 35,74% акцій ПГЗК в липні. До участі в конкурсі були допущені Укрсиббанк і "Українська металургійна компанія" з 9 компаній, що подали заявки.
Конкурс мав відбутися в серпні, але Господарський суд Києва зупинив продаж Фондом 35,74% акцій ПГЗК за позовами компаній "Інтерпайп" і "Манітоба", котрі вважали додаткові умови конкурсу дискримінаційними. ФДМ заперечив цю постанову суду й у вересні Апеляційний суд призупинив заборону на продаж підприємства, і того ж дня ФДМ продав 35,74% акцій ПГЗК за 89 млн. гривень "Української металургійної компанії" при стартовій ціні 86,8 млн. гривень.
Державний пакет 50%+1 акція підприємства знаходяться в управлінні Укрсиббанку з листопада 1999 року, 35,74% державних акцій керував ФДМ. ПГЗК входить у п'ятірку найбільших виробників залізорудної сировини, його частка у видобутку залізорудного концентрату в Україні за підсумками 2001 року сягнула близько 15,9%, частка у виробництві окатишів — близько 47,3%.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас