562
Угорський регулятор оштрафував Сороса на 2,2 млн. дол. за маніпулювання акціями
Угорський регулятор у сфері фінансових ринків наклав штраф на компанію Fund Management LLC, що належить мільярдерові Джорджу Соросу, за спробу маніпулювати ціною акцій банку OTP Bank Nyrt.
Сума штрафу становить 489 млн. форинтів ($2,2 млн.). Регулятор заявив, що падіння акцій банку на 14% в останні 30 хвилин торгівлі 9 жовтня 2008 р. було викликано масованою грою на зниження з боку фонду Сороса з метою "подати неправильні сигнали щодо реального попиту та пропозиції на акції OTP Bank Nyrt".
Банк OTP є найбільшою кредитною організацією Угорщини. Повідомляється, що сам Сорос, що має угорське коріння, не був у курсі даної операції та запустив власне внутрішнє розслідування. Про це він розповів в інтерв'ю агентству MTI.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
Також за темою
Instagram тестує новий інтерфейс із пріоритетом на Reels
Realme випустив новий смартгодинник: особливості моделі (фото)
Порівняння iPhone 17 Air та Pro: експерти відповіли, яку модель обрати
У продаж надійшов новий Volvo XC70 2025 (фото)
Meta запускає платні версії Facebook та Instagram у Великій Британії
Чи варто купувати електромобіль з пробігом