Порушено кримінальну справу проти гендиректора "Укрметалу" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Порушено кримінальну справу проти гендиректора "Укрметалу"

32
Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно колишнього генерального директора державного підприємства "Укрметал" (Київ), який шляхом створення фіктивної заборгованості по зарплаті не виплачував відповідні платежі до бюджету. Про це повідомила на прес-конференції заступник Генерального прокурора Тетяна Корнякова.
За її словами, повідомляють Українські Новини, гендиректор підприємства замість виплати заробітної плати давав своїм працівникам позички, і втвкий спосіб не виплачував відповідні платежі до бюджету.
Вона також додала, що справу порушена за статтею 364 Кримінального кодексу — зловживання владою або службовим становищем. Прокуратура не повідомляє імені гендиректора. За словами джерела на підприємстві, справу порушено проти Анатолія Колісника, який обіймав посаду генерального директора близько 10 років (до березня цього року). Джерело також додало, що Колісник справді видавав позички замість виплати зарплати із серпня 1998 року по листопад 2001 року.
Держпідприємство "Укрметал" було створене у 1957 році; воно спеціалізується на постачанні продукції чорної та кольорової металургії.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас