НБУ спростував інформацію про куратора в банку "Фінанси та кредит"


НБУ спростував інформацію про куратора в банку "Фінанси та кредит"

Національний банк України спростував інформацію про призначення куратора в банк "Фінанси та кредит".

Як передає кореспондент УНІАН, таку заяву зробив сьогодні директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків Нацбанку Сергій Круглик.

"У банку "Фінанси та кредит" куратор не був введений", - повідомив він. За його словами, учора, роблячи заяву про те, що в даному банку введений куратор, член правління Національного банку України, виконавчий директор з питань платіжних систем і розрахунків Віктор Кравець припустився помилки.

У свою чергу, прес-служба банку "Фінанси та кредит" спростувала інформацію про введення куратора. У банку звернули увагу на те, що через тиждень повинні відбутися збори акціонерів банку, на яких буде розглянуто питання про можливість входження держави в його акціонерний капітал.

Як повідомлялося, згідно з постановою Кабінету міністрів України №148 від 18 лютого 2009 року, уряд буде брати участь у капіталізації недержавних банків лише у випадку введення в них тимчасової адміністрації Національного банку України.

У свою чергу, виконувач обов'язків міністра фінансів України Ігор Уманський 11 березня після засідання Кабміну заявив журналістам, що в процедуру рекапіталізації банків було внесено низку уточнень. Зокрема, уточнена норма, відповідно до якої уряд може приймати рішення відносно рекапіталізації не тільки у випадках, коли введена тимчасова адміністрація, а також коли в банку введений куратор. Але цей документ ще не оприлюднений, отже, на сьогоднішній день він не вступив в силу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua