547
У Києві з'являться шумозахисні бар'єри вздовж доріг
Київська міська державна адміністрація вирішила встановити шумозахисні бар'єри уздовж доріг, де рівень шуму перевищує гранично припустимі санітарні норми. Про це говориться в розпорядженні Київміськадміністрації.
Адміністрація доручила Головному управлінню транспорту до 27 квітня визначити найбільш гучні магістралі і розробити схему розміщення в Києві бар'єрів з поадресним переліком.
Цю схему управління повинне погодити з Київською міською санітарно-епідеміологічною станцією і Головним управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища.
Також управління транспорту повинне виступити замовником проектування і будівництва шумозахисних бар'єрів.
Строки будівництва в розпорядженні не зазначені, однак кошти на ці цілі планується передбачати в міськбюджеті на 2009 і наступні роки.
Як повідомляло агентство, у листопаді 2007 року Київрада затвердила програму будівництва та реконструкції шляхово-транспортних об'єктів на 2007-2011 роки, запланувавши реконструкцію 27 доріг і будівництво 12 нових доріг.
За матеріалами: Подробности
Поділитися новиною
Також за темою
Київ Цифровий запустив новий сервіс для пільговиків
Де хочуть працювати українські айтівці — рейтинг компаній
«єЧергу» для легкових авто можуть запустити вже у 2026 році
ПДФО цього року приніс бюджету на 86 млрд грн більше, ніж торік
Citroën представила новий концепт-кар ELO (фото)
Бездротова зарядка смартфона: як користуватися і не «вбити» батарею
