Кабмін заборонив імпорт м'яса за давальницькими схемами з 15 грудня


Кабмін заборонив імпорт м'яса за давальницькими схемами з 15 грудня

Кабінет Міністрів заборонив ввезення м'яса й м'ясних субпродуктів на територію України за операціями з давальницькою сировиною з 15 грудня.

Про це сказано у відповідній постанові Кабміну № 1078 від 3 грудня.

"Заборонити ввезення на митну територію України товарів групи 02 згідно з УКТ ВЕД як давальницької сировини й проведення операцій, пов'язаних з його переробкою на території України", - сказано в постанові.

Постанова набуває чинності з 15 грудня поточного року.

У документі зазначено, що таке рішення прийняте з метою недопущення ухиляння від сплати податків і зборів при ввезенні на територію України такої продукції й забезпечення захисту інтересів вітчизняних виробників.

Дія постанови не поширюється на товари групи 02 згідно з УКТ ВЕД, які оформлені в митному режимі переробки на території України як давальницька сировина до набуття чинності цього документа.

Як повідомляло агентство, у квітні 2007 року Кабмін увів тимчасову заборону на ввезення м'яса й м'ясних субпродуктів за давальницькими схемами до 1 вересня, а в листопаді 2007 продовжив заборону до 1 квітня 2008 року.

Давальницька сировина - сировина контрагента-партнера, увезена в іншу країну з метою її переробки в готову продукцію з наступним вивезенням готової продукції в країну власника сировини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua