Профспілки готують масову маніфестацію у Києві


Профспілки готують масову маніфестацію у Києві

Федерація профспілок України планує в грудні проведення масових акцій протесту проти скорочення на підприємствах робочих місць і зарплат.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в Дніпропетровську на щомісячній балансовій нараді представників підприємств гірничо-металургійного комплексу повідомив голова профспілки гірників і металургів України Володимир Казаченко.

За його словами, 17 грудня акції пройдуть у великих промислових центрах країни, а на 23 грудня запланована масова маніфестація в Києві.

Казаченко зазначив, що профспілки мають намір вимагати від влади країни і власників захистити інтереси тих, хто працює в період світової фінансової кризи.

Серед інших важливих вимог учасників майбутніх акцій – "припинення свавілля банків щодо підприємств і громадян та забезпечення безперешкодного отримання зарплат, пенсій, вкладів", "скасування грудневих цін на природний газ, встановлення на період кризи мораторію на підвищення транспортних тарифів ЖКГ", сказав він.

За словами Казаченка, у разі ігнорування цих вимог і подальшого зниження рівня життя працюючих, ФПУ має намір вдатися до етапу масових трудових конфліктів на всіх рівнях і "радикальніших методів захисту прав трудящих".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua