Мінтрансзв'язку оцінює мінімальну стартову ціну при приватизації "Укртелекому" в 1,5 млрд дол.


Мінтрансзв'язку оцінює мінімальну стартову ціну при приватизації "Укртелекому" в 1,5 млрд дол.

Стартова ціна при приватизації ВАТ "Укртелеком" повинна скласти не менше $1,5 млрд, вважає міністр транспорту та зв'язку України Йосип Вінський.

"При приватизації в умовах кризи повинні бути враховані дві додаткові умови. Перша - вартість повинна бути визначена в доларах, друга - мінімальна встановлена ціна повинна бути не менше $1,5 млрд", - наводяться його слова в прес-релізі міністерства в четвер.

Вінський розраховує на покупку "Укртелекому" "серйозною європейською компанією".

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України на засіданні 3 грудня передав "Укртелеком" в управління Міністерства транспорту та зв'язку і включило його в список приватизованих в 2009 році.

ВАТ "Укртелеком" - монополіст на ринку фіксованого зв'язку України. Державі належить 92,79% акцій оператора, 7,14% були продані трудовому колективу.

Чистий збиток "Укртелекому" у січні-вересні 2008 року склав 313,15 млн грн, тоді як аналогічний період 2007 року підприємство завершило із чистим прибутком 270,94 млн грн. Чистий дохід компанії скоротився на 3,9% - до 4,876 млрд грн.

Ціна угоди по акціях ВАТ "Укртелеком" на фондовій біржі ПФТС за результатами торгів 3 грудня склала 0,24 грн/акцію при номіналі 0,25 грн. З огляду на таку ціну акцій, вартість 67,79%-го пакета акцій складе 3,047 млрд грн.

У квітні 2008 року уряд затвердив план.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua