0 800 307 555
0 800 307 555

Майже половина платежів в інтернеті здійснюється з карток 3 банків


Майже половина платежів в інтернеті здійснюється з карток 3 банків

Платіжні картки Райффайзен Банку Аваль, ПриватБанку та ОТР Банку найчастіше використовуються українцями для оплати в інтернеті - на них припадає 47,6% всіх інтернет- і мобільних платежів.

Такі дані повідомила система Portmone.com за підсумками аналізу операцій у січні-вересні 2008 року.

Як відзначається в прес-релізі системи в середу, з великим відривом лідирує Райффайзен Банк Аваль - 29,54%, тоді як показники ПриватБанку та ОТР Банку - скромніші: відповідно 9,56% та 8,54%.

Система Portmone.com визначила десятку банків, картки яких українці найбільш часто використовують для інтернет- і мобільних платежів.

Замикають п'ятірку Укрсоцбанк - 7,90% і банк "Надра" (обидва - Київ) - 7,07%, відзначається в повідомленні.

Відповідно до нього, далі йдуть із помітним відривом Укрексімбанк - 4,17% (Київ), Укрсиббанк (Харків) - 3,68%, банк "Фінанси та Кредит" - 2,18% та Укргазанк (обидва - Київ) - 1,80%, тоді як на частку всіх інших припадає 25,55%.

Президент Portmone.com Ігор Горін, слова якого наводяться в прес-релізі, відзначає, що розподіл активності платіжних карток українських банків відрізняється від статистики розподілу емісії карток від даних EMA. На його думку, це пояснюється реальним розподілом "живих" карток, а не завжди об'єктивною статистикою банків щодо емісії, і реальною активністю банків у стимулюванні своїх клієнтів щодо використання платіжних карток в електронних системах оплати.

Portmone.com уточнює, що в рамках дослідження була зібрана статистика інтернет- і мобільних платежів за дев'ять місяців цього року через систему Portmone.com, що перевищило 3 млн транзакцій більш ніж по 200 інтернет-магазинах і компаніях України. При цьому, відповідно до стандарту PCI DSS, всі дані по платіжних картках зберігаються в зашифрованому стані, але в момент авторизації картки проводиться ідентифікація банку-емітента картки, що дозволяє провести таке дослідження.

Portmone.com є одним з найбільших українських сервіс-провайдерів інтернет і мобільних платежів, являючи собою незалежну міжбанківську систему.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua