Українському кіно не вистачає грошей і підтримки


Українському кіно не вистачає грошей і підтримки

Українське кіно вимагає повної реконструкції та реформації, основною його проблемою є відсталість від світового кінематографа.

Голова Ради кінематографістів України Борис Савченко підкреслив, що основною проблемою вітчизняного кіно є його відсталість від світового кінематографа. Він вважає, що українському кіно не вистачає підтримки держави та бізнесу.

У свою чергу, продюсер і режисер Андрій Бенкендорф висловив думку, що Україні необхідне комерційне кіно. "Кіно - це гроші. Будуть гроші - будуть гарні режисери та актори", - вважає він. Продюсер вважає, що зараз українське кіно не виконує ніяких функцій, як колись. "На екрані - суцільне мило. А головне - високий рейтинг. Я ненавиджу це поняття, але я не можу сказати, яке кіно потрібно знімати в наш час. Мені особисто хотілося б знімати щось розумне", - підкреслив А.Бенкендорф.

Проблему українського кіноринку також підняв продюсер Ігор Талан. Він вважає, що вітчизняний кіноринок "повинен бути зав'язаний на світовому і російському ринку". "Наш фільм не може окупитися на території України. Зараз будь-яка українська картина виробляється для російського ринку. Також є інтерес із боку Казахстану, Франції, Канади", - відзначив продюсер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua