АМКУ вимагає від Мінтрансзв'язку розробити методику формування тарифів на проїзд в автобусах і маршрутках


АМКУ вимагає від Мінтрансзв'язку розробити методику формування тарифів на проїзд в автобусах і маршрутках

Міністерство транспорту та зв'язку України повинне розробити, погодити з іншими відомствами і відповідним чином затвердити єдиний і чіткий порядок формування тарифів на перевезення пасажирів автотранспортом. Відповідні рекомендації надав Антимонопольний комітет України.

Як повідомляє прес-служба АМКУ, зокрема, комітет вимагає впровадження методики, що передбачила б чітку та прозору процедуру розрахунку вартості проїзду в автобусах і маршрутках, незалежно від форми власності. Адже це унеможливить застосування перевізниками економічно необґрунтованих тарифів.

Крім того, дана методика повинна чітко визначити дієві засоби контролю за встановленням перевізниками тарифів з боку відповідних органів. Мінтрансзв’язку також повинно врегулювати питання обліку пасажиропотоків і пільгових перевезень, що дозволить чітко визначати обґрунтованість вартості проїзду в автотранспорті, відзначається в повідомленні.

Розроблений порядок формування тарифів повинен бути затверджений наказом Мінтрансзв’язку, погоджений з низкою відомств, у тому числі й Антимонопольним комітетом, і зареєстрований у Міністерстві юстиції.

"Невідкладність впровадження чіткого та обов'язкового для всіх перевізників механізму формування тарифів на проїзд в автотранспорті визріла вже давно. …У транспортного відомства є два місяці на те, щоб урегулювати це питання", - відзначив в.о. голови АМК Олександр Мельниченко.

Довідка Як відомо, на сьогодні діє порядок формування тарифів на послуги метрополітену, затверджений наказом №191 Мінтрансзв’язку від 05.03.2007 р., і порядок формування тарифів на послуги трамвая та тролейбуса, затверджений наказом №96 МінЖКГ від 25.07.2007 р. Дані документи, які чітко регламентують механізм формування тарифів на послуги міського електричного транспорту, розроблені на вимогу Антимонопольного комітету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua