GM не може знайти фінансування для купівлі Chrysler


GM не може знайти фінансування для купівлі Chrysler

Переговори General Motors Corp. (GM) про покупку Chrysler LLC просуваються важко, оскільки GM як і раніше не може гарантувати фінансування, необхідне для проведення угоди, пише The Wall Street Journal.

В останні дні GM, кредитори компанії та акціонери Cerberus Capital Management, власник Chrysler, намагалися залучити інвесторів до угоди. Об'єднання GM і Chrysler принесе економію витрат до $10 млрд, негайне підвищення виторгу та збільшення доступних коштів. Зовнішні гроші необхідні для фінансування витрат, особливо для виплат тимчасовому персоналу при звільненні. За даними джерел, якщо угода буде укладена, це може торкнутися порядку 40 тис. співробітників.

На даному етапі структура угоди усе ще залишається неясною, відзначає газета. Деякі члени ради директорів GM ставляться до цієї ідеї вкрай скептично. Проте, керівництво компанії в цілому вітає злиття з Chrysler.

Аналітики називають цю угоду "жестом розпачу", безнадійною спробою зробити хоч щось в умовах кризи, але для GM вона є можливістю заощадити $10 млрд у результаті синергії витрат та одержати доступ до резервів Chrysler, що оцінюються в $11 млрд.

У цей час у Північній Америці в GM працює близько 100 тис. людей, в Chrysler - порядку 66 тис.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua