Ющенко просить Тимошенко зібрати завтра Кабмін, щоб виділити гроші на вибори — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ющенко просить Тимошенко зібрати завтра Кабмін, щоб виділити гроші на вибори

Казна та Політика
392
Президент Віктор Ющенко просить прем'єр-міністра Юлію Тимошенко скликати 11 жовтня позачергове засідання Кабміну, щоб виділити з резервного фонду уряду гроші на проведення дострокових парламентських виборів. Про це мова йде в листі Президента до прем'єра, повідомили в прес-службі Глави держави.
"Кошти не можуть бути виділені Верховною Радою України шляхом внесення відповідних змін у закон про Державний бюджет України на 2008 рік з огляду на дострокове припинення її повноважень", - відзначає в листі Ющенко.
"Кабінет Міністрів України зобов'язаний ухвалити рішення щодо виділення коштів на організацію та проведення зазначених позачергових виборів у парламент із резервного фонду бюджету України, що саме і сформований для здійснення непередбачених витрат, які не мають постійного характеру і не могли бути передбачені під час складання проекту бюджету", - говориться в листі Президента.
За даними Президента, для проведення виборів необхідно 417,5 млн. гривень.
За матеріалами:
Proua.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас