9 жовтня в Україну доставлять організатора "Еліта-центру"


9 жовтня в Україну доставлять організатора "Еліта-центру"

Швейцарія готова екстрадувати в Україну підозрюваного в афері "Еліти-центру" Олександра Волконського (Олександра Шахова) 9 жовтня. Про це повідомила прес-служба Президента Віктора Ющенка.

"Генеральний прокурор Швейцарії привіз нам лист про те, що ми можемо екстрадувати його 9 жовтня", - повідомив Генеральний прокурор Олександр Медведько на зустрічі з Ющенком.

Медведько відзначив, що за результатами зустрічі з Генпрокурором Швейцарії була досягнута домовленість про екстрадицію Волконського (Шахова).

Нагадаємо, у лютому Медведько і генпрокурор Швейцарії Ервін Беєлер обговорили прискорення процедури екстрадиції зі Швейцарії в Україну підозрюваного в афері "Еліти-центру" Волконського (Шахова).

На початку лютого 2006 року комітет інвесторів інвестиційно-будівельної групи "Еліта-центр" заявив про розкрадання керівництвом компанії більше 100 млн. доларів, інвестованих у будівництво житла "Елітою-центром". За прогнозами міліції, у результаті афери постраждало близько 1,5 тис. людей.

Київська опозиція звинувачувала в причетності до афери діючого мера Києва Леоніда Черновецького, тому що всі фінансові операції "Еліти-центру" проходили через Правекс-банк, що у той час належав Черновецькому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua