ПФТС має намір впровадити ринок РЕПО й деривативів до 2009 г.


ПФТС має намір впровадити ринок РЕПО й деривативів до 2009 г.

Фондова біржа ПФТС має намір впровадити ринок РЕПО й деривативів до кінця 2008 року.

Про це сказав президент біржі Ірина Заря в ході 11 міжнародного форуму учасників ринку капіталу.

Заря зазначила, що інструменти нової торговельної системи, яку ПФТС представила влітку поточного року, будуть сприяти розвитку як існуючих ринків в Україні: акцій, облігацій, інвестсертифікатів й ОВДП, так і будуть сприяти розвитку ринків РЕПО, деривативів, а також валютних і товарних ринків.

"Вона (торговельна система) дасть можливість розвивати ті ринки, які ми маємо й запустити по черзі, поетапно на ринку України ринки РЕПО, ринки деривативів, валютні ринки й товарні ринки", - сказала вона.

Заря особливо зазначила, що біржа має намір докласти всіх зусиль, щоб запустити в експлуатацію нову торговельну систему цього року.

Як повідомляло агентство, операції РЕПО - різновид операцій купівлі-продажу, при якій власник цінних паперів дає контрагентові зобов'язання їхнього зворотного викупу в певний час і за заздалегідь обговореною вартістю.

Дериватив (похідний фінансовий інструмент) являє собою угоду між двома сторонами, відповідно до якої вони беруть на себе зобов'язання передати певний актив або суму грошей у встановлену дату в майбутньому або до її настання за погодженою ціною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua