Ринок акцій РФ вкотре відкрився різким зниженням цін більшості паперів


Ринок акцій РФ вкотре відкрився різким зниженням цін більшості паперів

Російський ринок акцій у середу відкрився черговим значним падінням курсової вартості більшості найбільш ліквідних цінних паперів у межах 2,5-7% на тлі негативних зовнішніх і внутрішніх факторів; індекс ММВБ до 10:31 знизився на 3,4% - до 1118,72 пункту.

На думку аналітиків, перевага на російському ринку акцій на початку торгів тенденції до зниження стала наслідком цілої низки як зовнішніх, так і внутрішніх факторів, серед яких найбільш значимими є сильне падіння світових цін на нафту, що відбулося напередодні, негативна кон'юнктура світових фондових ринків, що панувала у вівторок, а також, що зберігається, дефіцит вільних рублевих коштів у банківському секторі.

Разом з тим учасники ринку очікують, що після "низького старту" на ринку 10 вересня може позначитися позитивна корекція на тлі очікуваного поліпшення кон'юнктури світових фондових і товарних ринків, а також можливих підтримуючих заяв з боку уряду або ЦБ, які повинні заспокоїти інвесторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua