США скасували антидемпінгове мито на українські феросплави — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США скасували антидемпінгове мито на українські феросплави

20
Комісія з міжнародної торгівлі США після додаткового перегляду справи підтвердила своє рішення від 6 серпня 1999 року про скасування антидемпінгового мита проти імпорту феросилицію з України, Бразилії, Китаю, Казахстану, Росії і Венесуели.
Про це, як передають Українські Новини, повідомив представник Міністерства економіки, посилаючись на прес-реліз Комісії з міжнародної торгівлі США.
За його словами, 6 серпня Комісія прийняла одностайне рішення про відсутність збитку американським виробникам феросилицію від його імпорту із вищезазначених країн і остаточно скасувала антидемпінгове мито на нього в розмірі 104,18%.
Комісія запровадила це мито проти імпорту феросилицію в липні 1998 року. Після запровадження мита Бразилія подала скаргу в Антимонопольний комітет США, у якій наголосила, що американські виробники феросилицію цілком монополізували ринок США, а в Комісію надали недостовірні дані.
Антимонопольний комітет США визнав, що компанії-позивачі у даній справі в середині 90-х років дійсно монополізували ринок, і на підставі рішення АМК Комісія в серпні 1999 року скасувала мито.
Після цього американські виробники феросилицію, у свою чергу, подали позов в американський Суд з питань міжнародної торгівлі з вимогою скасувати рішення Комісії, стверджуючи, що та порушила процедуру перегляду справи.
У лютому Суд зобов'язав Комісію заново переглянути справу і провести слухання по ньому в червні 2002 року.
Феросилицій в Україні виробляють Стахановський і Запорізький феросплавні заводи. За даними Державного комітету промислової політики, у 2001 році СФЗ і ЗФЗ виробили 301,1 тис. тонн феросилицію.
З цього обсягу, за даними Держкомстату в США, минулого року експортовано 13,534 тис. тонн на суму $5,6 млн.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас