Фондові торги в США закрилися підвищенням провідних індексів


Фондові торги в США закрилися підвищенням провідних індексів

Фондові торги в США 14 серпня 2008 р. закрилися зростанням провідних індексів на тлі корпоративних новин. У плюсі завершилися торги для виробників автомобілів, оскільки найбільша в США компанія цього профілю General Motors Corp. заявила, що план з реструктуризації, який передбачає скорочення витрат на 10 млрд дол., може бути виконаний швидше, ніж очікувалося. Додатковим позитивним чинником для зростання вартості акцій компанії стало повідомлення про зниження вартості нафти. Цінні папери компанії виросли в ціні на 10,62%, третього за величиною автовиробника в світі Ford - на 4,5%.

Позитивно на зростанні котирувань виробника мікросхем пам'яті Sandisk Corp. відбилися повідомлення в пресі, що найбільший в світі виробник жорстких дисків для персональних комп'ютерів Seagate Technology може зробити пропозицію про поглинання Sandisk. На цьому фоні акції компанії подорожчали на 9,5%.

З натхненням сприйняли інвестори фінансовий звіт американської косметичної компанії Estee Lauder Cos. Inc. Чистий прибуток за 2007-2008 фінансовий рік, що закінчився 30 червня ц.р., виріс на 5,5% - до 473,8 млн дол. Обсяг продажів Estee Lauder Cos. за звітний період збільшився на 12,4% і склав 7,91 млрд дол. Акції компанії за підсумками біржового дня подорожчали на 14%.

В той же час зниження цін на нафту негативно вплинуло на вартість акцій компаній нафтовидобувного сектору. Так, на 0,9% подешевшали цінні папери найбільшого представника галузі Exxon Mobil Corp., найбільшої на північному заході США нафтовидобувної компанії Sunoco Inc. - на 4,2%.

За підсумками торгів 14 серпня 2008 р., індекс Dow Jones піднявся на 82,97 пунктів (+0,72%) - до 11615,93 пунктів, індекс S&p - на 7,1 пункту (+0,55%), склавши 1292,93 пунктів, індекс NASDAQ - на 25,05 пунктів (+1,03%) - до 2453,67 пунктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua