Росія хоче українського цукру і курятини


Росія хоче українського цукру і курятини

Міністр сільського господарства Росії Олексій Гордєєв вважає, що Україна і Росія повинні більш тісно співробітничати в галузі сільського господарства і, зокрема, Росія повинна замінювати імпорт деякої сільгосппродукції з інших країн імпортом з України.

Про це Гордєєв сказав на брифінгу в рамках виставки "Всеукраїнський день поля-2008", що проходить у селі Травневе Дніпропетровської області.

"Якщо говорити про традиційні продукти, які Україна історично поставляла в Росію, - треба цей потенціал відновлювати, заміщаючи імпорт далеких закордонних країн. Це, наприклад цукор, високобілкові корми, можна говорити і про м'ясо - ми сьогодні більше мільйона тонн імпортуємо м'яса птиці і практично нічого не завозимо з України. Напевно, набагато раціональніше, маючи перспективні відносини з Україною, розвивати такі поставки", - заявив міністр.

Також він відзначив, що необхідно більш тісно співробітничати в сфері аграрної науки, освіти, генетики. "Це все те, що в нас було, і треба просто відновити, причому на взаємовигідній основі", - підкреслив Гордєєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Росія хоче українського цукру і курятини» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua