0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Семирічній дівчинці доведеться розраховуватись за кредит, який взяла її покійна матір


Семирічній дівчинці доведеться розраховуватись за кредит, який взяла її покійна матір

Суд міста Аркалик зобов'язав 7-річну дівчинку виплатити Народному банку Казахстану 500 тисяч тенге ($1=121 тенге) за кредит, отриманий її матір'ю.

"Мати дівчинки взяла кредит у Народному банку на суму півмільйона тенге. Протягом декількох місяців справно виплачувала борг, однак раптово померла. Банк подав позов в Аркаликський міський суд з вимогою до 7-річної дівчинки виплатити банку борг матері по праву спадкування", - повідомили в прес-службі Костанайського обласного суду.

"Рішенням Аркаликського міського суду дівчинка повинна виплатити цю суму після настання повноліття", - підкреслили в прес-службі обласного суду.

У свою чергу "Народний банк" також прокоментував інформацію про позов до 7-річної дочки померлого клієнта: "Відповідно до законодавства Республіки Казахстан і договору банківської позики, у випадку смерті позичальника, права та обов'язки останнього за укладеним з банком договором переходять до його правонаступника", - говориться в повідомленні.

"У зв'язку з цим пояснюємо, що "Народним банком" був поданий позов у суд щодо питання виконання зобов'язань законним правонаступником померлого позичальника. У цьому випадку, правонаступником померлого позичальника є рідна сестра останнього, котра стала законним опікуном 7-річної дівчинки", - підкреслили в банку.

Крім того, за даними прес-служби банку, після смерті позичальниці банком негайно були скасовані штрафи і нарахування винагороди по позиці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування