Київ, 17 виробників продтоварів і 9 торговельних мереж домовилися про стабільність цін на продтовари до вересня


Київ, 17 виробників продтоварів і 9 торговельних мереж домовилися про стабільність цін на продтовари до вересня

Київська міська державна адміністрація, 17 компаній-виробників продовольчих товарів і 9 компаній мережної роздрібної торгівлі (всі компанії - Київ) домовилися про стабільність цін на основні продукти харчування в період з 17 квітня по 1 вересня.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба міськадміністрації.

Адміністрація й компанії підписали "Меморандум про розуміння".

Меморандум передбачає, що компанії-виробники зобов'язуються не підвищувати необґрунтовано оптові ціни на свою продукцію й не скорочувати обсяги її виробництва, а торговельні мережі - установлювати граничну торговельну не більше 10% від оптових цін і не скорочувати обсяги поставок продукції.

До асортиментів продукції, на яку поширюється дія меморандуму, відносяться: хліб, борошно, макаронні вироби, крупи, м'ясо, молоко й кисломолочні молочні продукти, яйця, вершкове масло, олія, цукор і овочі.

Також меморандум передбачає укладання прямих договорів між виробниками соціально значимих продтоварів і торговельних мереж.

Серед компаній-виробників, що підписали меморандум, найбільший виробник хліба й хлібобулочних виробів "Київхліб", "Київмлин", один із найбільших виробників молочної продукції завод "Галактон", Русанівський м'ясокомбінат, завод дитячого харчування "Салюс".

Серед компаній-власників торговельних мереж меморандум у тому числі підписали "Фуршет", Fozzy Group, "Караван", "Metro Cash& Carry-Україна".

Як повідомляло агентство, у грудні 2007 року Київміськадміністрація зменшила граничну торговельну надбавку на ковбасні вироби (варені), сир, сметану, вершкове й олію вдвічі з 20% до 10% від оптової ціни виробника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua