Росія і ОАЕ завершили двосторонні переговори по вступу до СОТ


Росія і ОАЕ завершили двосторонні переговори по вступу до СОТ

Росія і ОАЕ підписали протокол про завершення двосторонніх переговорів в рамках вступу до СОТ. Про це повідомив РБК прес-секретар міністра фінансів РФ Павло Кузнєцов.

Російська сторона "закрила весь двосторонній пакет домовленостей, ніяких відступів від раніше прийнятих зобов'язань практично немає". Як пояснив співбесідник агентства, "в цілому пакет абсолютно стандартний, ніяких завищених зобов'язань, більше тих, що вже узяті перед іншими партнерами, не міститься", тому російська сторона в принципі задоволена даною угодою.

Підписання протоколу проходило в Абу-Дабі. Документ підписав віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін і міністр зовнішньої торгівлі ОАЕ шейха Лубна Аль Касімі в Абу-Дабі.

Переговорний процес з ОАЕ був початий одним з останніх, близько року тому. Раніше О.Кудрін виразив надію, що в найближчі кілька місяців завершаться всі двосторонні і багатобічні переговори по вступу Росії до СОТ. "Наша "Дорожня карта" (документ, який визначає заходи щодо вступу Росії до СОТ ) виконується, можливо поволі, але основні пункти знаходяться в роботі", - підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua