ГоловКРУ наполягає на введенні НБУ політики таргетірування інфляції


ГоловКРУ наполягає на введенні НБУ політики таргетірування інфляції

Голова Головного контрольно-ревізійного управління, народний депутат від БЮТ Микола Сивульський наполягає на введенні НБУ політики таргетірування інфляції.

Про це він сьогодні повідомив журналістам під час "відкритої" телефонної лінії. "Сьогодні я депутат, що ще діє, і використовую всі можливості для того, щоб спонукати своїх колег змусити НБУ перейти до політики таргетірування інфляції", - сказав він. Крім того, він відзначив, що у такому разі інфляція буде прописана в грошово-кредитній політиці НБУ і "буде зрозумілим, який рівень інфляції збирається тримати НБУ і що для цього він задіюватиме". М.Сивульський відкинув звинувачення НБУ про те, що інфляція пов'язана з надмірними бюджетними виплатами.

Він додав, що профіцит бюджету за 1 квартал складає 1,2 млрд грн і не може впливати на інфляцію. В той же час, він звинуватив НБУ, що останній підмінив свою діяльність за змістом гривни змістом курсу долара. "Я не розумію, навіщо прив'язувати національну валюту до валюти (долара), яка постійно падає", - сказав голова відомства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua