Тимошенко має намір внести подання про звільнення деяких губернаторів


Тимошенко має намір внести подання про звільнення деяких губернаторів

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко має намір поставити питання перед Президентом щодо звільнення низки губернаторів.

Про це вона заявила у Верховній Раді в рамках "години питань до уряду".

Вона повідомила, що це питання стосуватиметься тих голів ОДА, які були призначені указами Президента без узгодження з прем'єром. Тимошенко заявила, що призначення голів ОДА здійснюється Президентом за поданням прем'єр-міністра. "За наполяганням депутатів, я подам представлення про їх звільнення", - сказала вона, і виразила сумніву щодо професійних навичок даних голів ОДА.

Раніше Президент України Віктор Ющенко підписав указ про звільнення Павла Качура з посади голови Сумської обласної державної адміністрації. Іншим указом Президент призначив Миколу Лаврика тимчасово виконуючим обов'язки глави Сумської обласної державної адміністрації.

Як повідомлялося, 2 квітня ц.р. Ющенко підписав розпорядження про звільнення і призначення голів деяких райдержадміністрацій. Зокрема, Президент ухвалив: тимчасово покласти виконання обов'язків голови Боровської РДА Харківської області на Віктора Чуйко; призначити Олександра Онопрієнко головою Голопристанської РДА Херсонської обл.; звільнити Мар'яну Герасименко з посади голови Смілянської РДА Черкаської обл.

21 березня 2008 р. Ющенко також провів низку призначень в Одеській, Херсонській, Хмельницькій і Чернігівській областях.

Нагадаємо, 3 квітня ц.р. Президент України Віктор Ющенко направив листа прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко, в якому виразив надію на гідні кадрові ініціативи уряду, що відповідають букві і духу угоди про створення Демократичної коаліції.

Ющенко відзначив, що під час його зустрічі з народними депутатами України - представниками блоку НУ-НС, з їхнього боку було поставлене питання щодо перебування на урядових посадах осіб, чия репутація і ділові якості, виявлені в попередні роки, не відповідають принципам, на яких будувалася Демократична коаліція.

У свою чергу, Тимошенко заявила, що вважає недоцільним влаштовувати в Україні "полювання на відьом". "Я думаю, що полювання на відьом влаштовувати в країні абсолютно не до ладу, потрібно дивитися, як людина працює, і який її внесок у розвиток держави", - сказала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua