Кінах: В Україні відсутня стратегія розвитку ринку нафтопродуктів


Кінах: В Україні відсутня стратегія розвитку ринку нафтопродуктів

В Україні відсутня стратегія розвитку ринку нафтопродуктів і нафтопереробної галузі, вважає президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах, повідомляє прес-служба народного депутата.

На думку А.Кінаха, останнім часом стан нафтопереробної галузі викликає багато приводів для хвилювання. "Украй негативними тенденціями є зростання зовнішньої залежності і різке скорочення переробки власних нафтопродуктів. За січень-березень 2008 р. об'єми переробки сировини на українських підприємствах зменшилися майже вдвічі. Це загрожує значним скороченням робочих місць і надходжень до бюджетів. Натомість об'єм імпорту бензинів і дизпалива за цей час збільшився на 84% і 65% проти відповідного періоду в 2007 г.", - відзначив президент УСПП.

А.Кінах переконаний, що Україні потрібна ефективна енергетична стратегія, в основі якої лежатиме максимальне завантаження власних нафтопереробних підприємств, їх модернізація і створення стабільного внутрішнього ринку нафтопродуктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua