Тимошенко: Можна знизити залежність від імпорту енергоносіїв


Тимошенко: Можна знизити залежність від імпорту енергоносіїв

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала із професійним святом геологів.

"Без перебільшення можу сказати, що країна і я особисто пишаємося Вами - людьми, які, незважаючи на дощ, сніг, жару та інші погодні перешкоди, працюють на благо держави", - говориться у привітанні, текст якого розміщений на Урядовому порталі.

Як відзначила Ю.Тимошенко, геодезисти, картографи, геологи та інші фахівці галузі "стоять на захисті національних інтересів України, забезпечують професійне вивчення надр".

Прем'єр-міністр висловила переконання, що "наша багата Батьківщина може і повинна бути світовим лідером у галузі видобутку та переробки мінеральної сировини". "Сподіваюся, що, об'єднавши разом з Вами зусилля, ми зможемо істотно зменшити залежність економіки від імпорту енергоносіїв та одержати справжню енергетичну незалежність. Саме в такий спосіб можна зробити істотний економічний прорив", - відзначила Ю.Тимошенко.

"У цей день хочу привітати всіх геологів - молодь, яку покликала романтика, і ветеранів, які багато років провели в польових експедиціях удалині від сімейного житла", - відзначається у привітанні прем'єр-міністра. Ю.Тимошенко побажала тим, хто обрав цю романтичну професію, міцного здоров'я, щастя та довгих років життя

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua