ЄК дозволила Ахметову купити металургійні активи в Італії та Великобританії


ЄК дозволила Ахметову купити металургійні активи в Італії та Великобританії

Єврокомісія дозволила Рінату Ахметову придбати металургійні активи в Італії та Великобританії.

Як говориться в опублікованій сьогодні заяві Єврокомісії, група "Метінвест", що належить Ахметову, зможе придбати заводи з виробництва товстолистового прокату Trametal Sp.A. (Італія) і Spartan UK Ltd. (Великобританія) в італійської компанії Malacalza. Сума угод, домовленість про які було досягнуто ще в листопаді минулого року, не розголошується, передає Reuters.

Куплені активи Ахметов планує об'єднати із приналежним йому італійським металопрокатним заводом Ferriera Valsider Sp.A., що дозволить йому довести обсяг випуску товстолистового прокату в Євросоюзі до 1 млн т.

Сукупний обсяг виробництва заводів Trametal і Spartan UK в 2006 р. склав більше 536 тис. т металопрокату, а сукупний виторг за минулий рік - більше 370 млн євро. Обсяг виробництва Ferriera Valsider Sp у минулому році склав 515 тис. т плоского прокату при виторзі в 265 млн євро.

Підприємства групи "Метінвест" виробляють щорічно 10,5 млн т сталі, більше 38 млн т залізорудної сировини.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест". Власниками ТОВ "Метінвест Холдинг" є зареєстрована в Нідерландах Metinvest B.V. (51,15%) і ЗАТ "СКМ" (48,85%). 75% Metinvest B.V належить SCM Limited (Кіпр), дочірній компанії ЗАТ "СКМ", ще 25% - компанії Smart N.V. 90% акцій ЗАТ "СКМ" належить Ахметову. Smart N.V. (Нідерланди) є холдинговою компанією бізнес-групи Вадима Новинського.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua