Тимошенко доручила забезпечити житлом родини загиблих шахтарів


Тимошенко доручила забезпечити житлом родини загиблих шахтарів

Шахта ім. А.Засядько повинна в повному обсязі профінансувати придбання житла для родин загиблих і постраждалих шахтарів.

Про це заявив прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні під час наради з питань підведення підсумків роботи тимчасової робочої комісії з рішення проблемних питань постраждалих і родин загиблих шахтарів на шахті ім.Засядько, а також урядової комісії з розслідування причин аварії.

"Необхідно створити реєстр усіх без винятку родин, які мають потребу в житлі або проведенні ремонту, скласти кошторис, шахта візьме кредит, а уряд посприяє, щоб шахта одержала довготерміновий кредит", - сказала Тимошенко.

При цьому вона відзначила, що житлові проблеми всіх потерпілих в результаті аварії на шахті повинні бути вирішені в найкоротший термін. За її словами, житло повинне підбиратися на вторинному ринку.

Тимошенко доручила підготувати відповідний проект розпорядження уряду для розгляду його на засіданні Кабінету Міністрів завтра, 9 січня.

"Наша комісія буде працювати до того моменту, поки родини загиблих не знімуть свої вимоги", - підкреслив глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua