"Газ України" має намір припинити постачання газу в Миколаїв у випадку непогашення заборгованості


"Газ України" має намір припинити постачання газу в Миколаїв у випадку непогашення заборгованості

ДК "Газ України" попередили про можливе припинення постачання газу в м.Миколаїв у повному обсязі у випадку непогашення заборгованості. Про це журналістам повідомив глава м. Миколаїв Володимир Чайка.

Він повідомив, що міськрада одержала відповідне повідомлення від "Газ України". "На початку опалювального сезону ми забезпечили проплату за постачання газу до 15 грудня, але населення та організації з початку опалювального сезону продовжують накопичувати борги", - відзначив він.

За словами керівника КП "Миколаївоблтеплоенерго" В. Березницького, з урахуванням минулих заборгованостей борг населення за спожиті послуги становить 17, 672 млн грн. Борг підприємства перед ДК "Газ України" - 15,3 млн грн. Заборгованість населення за цей опалювальний сезон - 10,748 млн грн.

За словами директора ВАТ "Миколаївська ТЕЦ" Шевченка, за послуги населенню було нараховано до оплати 10 млн 831 тис. грн, виплачено 3 млн 362,3 тис. грн (31%). Якщо цей рівень стане нижчим 30%, то ДК "Газ Україна" буде поставляти газ у мінімальному режимі. Заборгованість ВАТ "Миколаївська ТЕЦ" перед ДК "Газ України" на початок опалювального сезону склала 8 млн 761 тис. грн, з яких підприємством виплачено 2 млн 739 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua