Ющенко доручив Медведьку перевірити діяльність ВЕЗ у Донецькій області


Ющенко доручив Медведьку перевірити діяльність ВЕЗ у Донецькій області

Президент Віктор Ющенко доручив генеральному прокуророві Олександрові Медведьку перевірити діяльність вільних економічних зон у Донецькій області.

Про це він заявив на нараді із захисту економічних інтересів держави на митному кордоні.

"Прошу генерального прокурора перевірити діяльність вільних економічних зон у Донецькій області", - сказав Президент.

За його інформацією, станом на січень-жовтень в Україну було завезено 179 тис. тонн м'яса, 57% якого надійшло через вільні економічні зони Донецької області зі звільненням від сплати митних платежів за рішенням суду.

Ющенко також доручив Медведьку у зв'язку з цим зробити окремий висновок щодо голови обласної державної адміністрації.

"Чому амністується сенс існування такої вільної економічної зони, що призводить до трагедії у всій галузі тваринництва в Україні", - підкреслив Ющенко.

Як повідомляло агентство, у квітні Ющенко вимагав від Кабінету Міністрів за участі Генеральної прокуратури звернутися до Верховного Суду для скасування пільгового режиму на ввіз м'яса у вільні економічні зони й території пріоритетного розвитку, розташовані на території Донецької області.

За даними Ющенко, після скасування пільг для ВЕЗ і ТПР у березні 2005 року 3 суб'єкти ВЕЗ і ТПР у Донецькій області (СП із іноземними інвестиціями "Відродження", "Артемівський м'ясокомбінат" і компанія "Нікос") домоглися відновлення пільгового режиму в судовому порядку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua