Бойко обіцяє транзит газу територією України за ринковими цінами


Бойко обіцяє транзит газу територією України за ринковими цінами

Україна знайшла порозуміння із зовнішньоекономічними партнерами в питанні переходу на оплату транзиту газу за його ринковою вартістю, заявив міністр палива та енергетики Юрій Бойко, виступаючи на відкритті виставки Нафта і газ у Києві.

Він відзначив, що на переговорах по даному питанню досягнута домовленість щодо того, що цей перехід буде поступовим, протягом 3-5 років. За цей же час Україна, за словами глави Мінпаливенерго, перейде на оплату газу за ринковою ціною.

"Ми зробимо все, щоб для економіки цей процес був безболісним", - підкреслив міністр.

Як повідомлялося, 2 жовтня російський Газпром заявив, що може скоротити постачання газу в Україну у випадку непогашення компанією RosUkrEnergo 1,3 млрд доларів боргу.

У Києві з 6 до 9 листопада проходить Міжнародний нафтогазовий форум Нафта і Газ 2007, організаторами якого традиційно виступають НАК Нафтогаз України, Міністерство палива та енергетики України і виставочна компанія АККО Інтернешнл.

За даними організаторів, в експозиції Нафта і Газ 2007 представлене сучасне обладнання і технології для розвідки, видобутку і транспортування нафти і газу, будівництва об'єктів нафтогазового комплексу, обліку та контролю нафтопродуктів і газу і багато чого іншого.

Зокрема, 7 і 8 листопада в рамках Форуму відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Нафтогазовий комплекс України: надійність, стабільність і перспективи". У програмі конференції - численні галузеві семінари, презентації і круглі столи з питань забезпечення надійності постачання російського газу в Європу, транспортування нафти і газу територією України, інноваційних технологій розвідки нафти і газу, а також загальні проекти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Опитування
В Контексті Finance.ua