931
В Украине могут изменить принцип начисления возмещения за ДТП
— Страхование
«Зелена» енергетика залучила понад 1,24 млрд євро інвестицій в Україну у 2020 році навіть у складні часи пандемії.
Зокрема, минулого року 46 млн євро інвестовано у проєкти з енергоефективності через програму «теплих кредитів» (35 млн євро кредитів) та енергосервіс (122 ЕСКО-договори на суму 11 млн євро).
1,2 млрд євро вкладено у 1,6 ГВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел, а саме – встановлено:


- 1169 МВт – це сонячні електростанції;
- 226 МВт – СЕС у приватних домогосподарствах (СЕСд);
- 144 МВт – вітроелектростанції;
- 22 МВт – електростанції на біомасі;
- 10 МВт – електростанції на біогазі;
- 3 МВт – об’єкти малої гідроенергетики.

За рік близько 8 тис. родин перейшли на сонячні панелі. Таким чином, на початок 2021 року таких родин вже майже 30 000. Загальна потужність всіх СЕСд – 780 МВт.
Загалом, «зелені» проєкти сприяють вирішенню питань енергозабезпечення громад та стимулюють економічні процеси, створюючи робочі місця, активізуючи бізнес, поповнюючи бюджети різних рівнів.
У цілому, загальна потужність відновлюваної електроенергетики зросла на 22% і сягнула 8,5 ГВт.
Довідка Finance.ua:
- Китай запустив одну з найбільших у світі сонячних електростанцій. Донині найпотужнішою в Китаї сонячною електростанцією вважалася сонячна ферма в пустелі Тенгер номінальною потужністю 1,54 ГВт. Але вона помітно поступалася світовому рекордсмену в цій галузі – сонячній електростанції «Бхадла» потужністю 2,245 ГВт, розгорнутій в індійському штаті Раджастхан на північному заході країни. Але сьогодні Китай наблизився до рекорду. До національної енергосистеми країни підключили сонячну електростанцію потужністю 2,2 ГВт.
Домашня сонячна електростанція. Як встановити, скільки можна заробити
По материалам: Телеканал 24
Поделиться новостью