0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

За підсумками двох місяців 2025 року СГ «ТАС» традиційно посіла 1 місце на ринку ОСЦПВ

Страхування
139
Моторне (транспортне) страхове бюро України підвело підсумки роботи ринку обов’язкової «автоцивілки» за перші два місяці 2025 року.
Як свідчать оприлюднені статистичні дані, Страхова група «ТАС» продовжує міцно утримувати лідерство в сегменті обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, із чималим відривом випереджаючи інших страховиків за показником як зборів, так і виплат за полісами ОСЦПВ.
Так, СГ «ТАС» традиційно посіла перше місце на ринку за обсягом залучених страхових премій, що на понад 12% перевищує відповідний показник компанії, що стала другою за сумою зібраних платежів. Загалом частка СГ «ТАС» на ринку ОСЦПВ за показником зборів за результатами двох місяців перевищила 15%.
В цілому за звітний період розпочали свою дію 160907 договорів «автоцивілки» від СГ «ТАС», з яких 160684 — електронні.
Стабільно перше місце утримує СГ «ТАС» і за показником виплат: за два місяці від початку року компанією було відшкодовано постраждалим 123074489 грн, що на понад 20% перевищує суму виплат найближчого конкурента і становить більше ніж 13% від загального обсягу виплат, здійснених всіма 28 страховиками, що входять до складу МТСБУ.
Залишається додати, що сума середньої виплати в СГ «ТАС» перевищує середньоринкову: за шкоду, заподіяну майну — майже на 14%, за шкоду здоров’ю та життю — на 16%.
За матеріалами:
СГ ТАС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас