Виплата СГ «ТАС» за договором «ЄвроКАСКО» перевищила 958 тис. грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

Виплата СГ «ТАС» за договором «ЄвроКАСКО» перевищила 958 тис. грн

Страхування
610
Не секрет, що неуважність за кермом подеколи може призвести до дуже сумних наслідків. Зокрема — чималих збитків. Черговим підтвердженням тому став випадок, нещодавно врегульований СГ «ТАС».
Аварія, в якій було пошкоджено позашляховик Toyota Land Cruiser 200, сталася на Житомирщині. А причиною її стала банальна неуважність: під час руху водій вчасно не помітив дорожній знак і - просто «зніс» його. Наслідки наїзду виявилися дуже серйозними: при ударі було пошкоджено переднє ліве крило автомобіля, капот, передній бампер, шину переднього колеса, розбито решітку радіатора та блок-фару.
Втім, сам на сам із своїми проблемами, спричиненими небезпечною неуважністю, власник позашляховика не залишився — завдяки наявності договору «ЄвроКАСКО 5 зірок» від СГ «ТАС». Випадок було визнано страховим і врегульовано — шляхом виплати автовласникові належного страхового відшкодування. Сума виплати склала 958 037 грн.
Залишається додати, що автомобіль було застраховано за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО».
Нагадаємо, договір «ЄвроКАСКО» включає в себе п’ять програм — за кількістю «зірок», різних за наповненням та відповідно різної вартості.
Так, програма «1 зірка» розрахована на водіїв, які вважають за необхідне мати страховий захист виключно на випадок великих збитків — в результаті знищення чи викрадення авто. За програмою «2 зірки» Страхова група «ТАС» до того ж відшкодує збитки, пов’язані з пошкодженням автомобіля в ДТП, внаслідок пожежі, стихійного лиха чи протиправних дій третіх осіб. За «тризірковою» програмою автовласник до всього переліченого вище також має можливість отримати виплату без надання довідки поліції. В свою чергу, за програмою «4 зірки» страховик до всього іншого покриває збитки, спричинені пошкодженням або знищенням авто внаслідок інших подій, аніж вказані вище. І максимальний страховий захист за принципом повного КАСКО забезпечує СГ «ТАС» за програмою «5 зірок», що, окрім розширеного покриття, включає в себе ще низку корисних та цікавих опцій.
Страховий тариф за договором «ЄвроКАСКО 5 зірок» становить від 0,99%.
За матеріалами:
СГ ТАС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас