585
У Lyft планують скоротити 30% співробітників. В Україні звільнять від 30 до 40 людей
— Фондовий ринок

Як повідомляє The Wall Street Journal, Lyft планує скоротити 1200 або більше робочих місць в найближчий час. Так компанія має намір зменшити свої витрати на 50%.
За інформацією DOU в Україні працює близько 200 співробітників. Скорочення торкнуться від 30 до 40 людей.
Це сталося через кілька днів після того, як новий головний виконавчий директор офіційно почав управляти компанією, і слідує за попереднім циклом скорочень, у результаті яких наприкінці минулого року було звільнено близько 700 осіб.
У листі для співробітників новий генеральний директор Lyft Девід Рішер сказав: «Нам потрібно знизити наші витрати, щоб забезпечити доступні поїздки, переконливі прибутки для водіїв і прибуткове зростання. Ці речі вимагають від нас зменшення розміру та реструктуризації нашої організації».
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Dou
Поділитися новиною
Також за темою
З жовтня у Вроцлаві закриють аеропорт — причини, терміни
ФГВФО продає земельну ділянку 1,7 га на Закарпатті
«Укрзалізниця» запускає додатковий поїзд між Кременчуком та Києвом
424 млн грн доходу: результати онлайн-аукціонів Укрпошти з продажу нерухомості
Чим iPhone 17 відрізняється від iPhone 16
Рейтинг найдорожчих компаній світу