Нова грантова програма для українських стартапів: скільки можна отримати та які умови — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нова грантова програма для українських стартапів: скільки можна отримати та які умови

Фондовий ринок
1450
Нова грантова програма для українських стартапів: скільки можна отримати та які умови
Нова грантова програма для українських стартапів: скільки можна отримати та які умови
Українські технологічні стартапи зможуть отримати гранти на розвиток власного бізнесу у сумі до 50 тис. доларів.
Про запуск спільної грантової програми оголосили Український фонд стартапів (УФС) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Скільки коштів можна отримати

Загальний бюджет програми складає 2,5 млн доларів для підтримки українських технологічних компаній на ранніх стадіях розвитку.
Планується фінансування 74 команд, з яких на стадії seed можуть отримати до 50 тис. доларів, а на стадії pre-seed — до 25 тис. доларів.

Хто може взяти участь у програмі

  • Зареєстровані у встановленому законом порядку суб'єкти підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність, спрямовану на отримання прибутку та/або досягнення соціального ефекту;
  • ті, хто не отримував раніше інвестиції, грантові кошти або державну допомогу, що перевищують 500 тис. доларів в еквіваленті за весь період діяльності.
  • компанії, загальний дохід яких не перевищує 500 тис. доларів в еквіваленті станом на дату подачі заявки за останній рік діяльності.
  • заявник фактично не перебуває і не здійснює діяльність на тимчасово окупованих росією територіях України, а також не входить в санкційний список та не є об'єктом спеціальних обмежень (санкцій) відповідно до законів України.

Хто не може взяти участь

  • Проєкти, які були профінансовані в рамках Грантових програм BRAVE1 та ініціативи Seeds of Bravery.
  • заявники, які виготовляють/створюють обладнання, матеріали, продукцію, товари та/або інші вироби військового призначення.
Зазначається, що свого часу схожою можливістю скористалися такі стартапи як Esper Bionics, Upswot, Finmap, Zeely, Mate Academy, Harmix, а сьогодні ці компанії відомі у всьому світі.
Термін реалізації програми — до 31 грудня 2025 року, а повний перелік вимог та процедура подачі заявок доступні за посиланням.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Ain.Ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас