Донецька ОД АППБ "Аваль" емітувала близько 30 тис. платіжних карт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Донецька ОД АППБ "Аваль" емітувала близько 30 тис. платіжних карт

Фінтех і Картки
78
Донецьк. — Загальна кількість платіжних карт, емітованих Донецькою обласною дирекцією АППБ «Аваль», практично досягло на 10 травня 30 тис. платіжних карт.
Як повідомила прес-служба банку з посиланням на Донецьку ОД АППБ «Аваль», на початок нинішнього року кількість емітованих дирекцією карт досягалася 23 тис. шт. Обсяг емісії платіжних карт Донецькою дирекцією за 2002 рік повинен досягти 14 тис. карт.
За інформацією прес-служби, основну частину емітованих платіжних карт складають зарплатні карти — Visa Classic, Visa Classic Domestic і Visa Electron.
У даний час Донецька дирекція реалізує 190 зарплатних проектів, з яких понад 60 % (70 проектів) працюють у відділеннях банку «Аваль» у Донецькій області. Як повідомили в Донецькій ОД, на сьогодні власників платіжних карт в області крім дирекції обслуговують дві філії і 58 відділень, а також шість банкоматів.
Серед найбільш великих зарплатних проектів, за інформацією ОД, — проект для Донецької філії ВАТ «Укртелеком» (3,6 тис. карт), шахти «Південно-Донбаська № 1» (1,8 тис. карт), Донецьке обласне відділення пенсійного фонду України (2,3 тис. карт).
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас