Сальвадор випустить перші Bitcoin-облігації у березні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Сальвадор випустить перші Bitcoin-облігації у березні

Фінтех і Картки
379
Сальвадор завершить підготовку випуску перших Bitcoin-облігацій на $1 млрд до 15-20 березня.
За оцінками міністра фінансів країни Алехандро Селайя, перепідписка на цінні папери складе «не менше $500 млн». Мінімальна покупка в $100 і відсутність брокера при розміщенні дозволить розширити число потенційних інвесторів, зазначив чиновник.
Згідно з раніше представленим планом, купонна ставка складе 6,5% річних, термін погашення облігацій настане в 2032 році. Для купівлі цінних паперів потрібно проходження KYC-процедур.
Розрахунками за випуском займеться платформа для торгівлі токенізованими цінними паперами Bitfinex Securities. В рамках угоди остання також допоможе уряду Сальвадору розробити нормативну базу для цифрових фінансових інструментів на базі блокчейну.
Згідно з прес-релізом, половину прибутку від продажу облігацій направлять на розвиток інфраструктури майнінгу на геотермальній вулканічній енергії. Інші 50% – на купівлю цифрового золота для державного трасту.
У МВФ висловили побоювання щодо ризиків, пов’язаних з Bitcoin-облігаціями Сальвадору. Організація неодноразово закликала державу відмовитися від першої криптовалюти в якості платіжного засобу.
За матеріалами:
Forklog
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас