Garmin представила смарт-годинник Instinct 2 Solar із підтримкою зарядки від Сонця — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Garmin представила смарт-годинник Instinct 2 Solar із підтримкою зарядки від Сонця

Технології&Авто
432
Компанія Garmin анонсувала розумний наручний годинник Instinct 2 Solar для спортсменів і користувачів, які ведуть активний спосіб життя. Новинка вже доступна для замовлення в двох варіантах розміру — 40 і 45 мм.
Гаджет обладнаний монохромним дисплеєм. Роздільна здатність становить 156 × 156 точок у молодшої версії і 176 × 176 пікселів у старшої. Корпус має герметичне виконання (10 ATM), що дозволяє застосовувати пристрій в тому числі під час занять водними видами спорту.
В оснащення входять приймач навігаційних систем GPS/ГЛОНАСС/Galileo, барометричний висотомір, компас, акселерометр, термометр і датчик частоти серцевих скорочень.
Garmin представила смарт-годинник Instinct 2 Solar із підтримкою зарядки від Сонця
Годинник здатний реєструвати зміни пульсу і вмісту кисню в крові протягом дня, визначати рівень стресу, відстежувати якість сну, підраховувати кількість зроблених кроків, подоланих сходинок і витрачених калорій, оцінювати пройдену відстань тощо. Крім того, передбачені функції моніторингу жіночого здоров’я.
Garmin представила смарт-годинник Instinct 2 Solar із підтримкою зарядки від Сонця
Новинка отримала сонячну батарею. Стверджується, що вона дозволяє повністю обходитися без звичної зарядки за умови перебування при яскравому освітленні протягом декількох годин на день і використанні звичайного режиму роботи (без GPS).
Смарт-годинники Garmin Instinct 2 Solar доступні в різних варіантах виконання за ціною від 350 доларів США.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас