0 800 307 555
0 800 307 555

Замість будинків по 1 євро: в Італії продають дешеві будинки «під ключ»


Замість будинків по 1 євро: в Італії продають дешеві будинки «під ключ»

Мабуть, кожен вже чув про можливість купити італійський будинок за 1 євро. Більшість із цих пропозицій моментально розлетілися з ринку, тож деякі міста придумали новий спосіб продажу житла. І, як показує практика, зараз він набирає обертів.

Як пише The Local, на відміну від житла за 1 євро, в якому доводиться робити капітальний ремонт в зазначені терміни, будинки «під ключ» продаються відразу придатними для життя. Саме через це вони приваблюють все більшу кількість іноземців.

Ціна. Влада Троїни, Муссомелі, селища Каррега-Лігуре та містечка Латроніко запустила продаж старих будинків, які не потребують суттєвих затрат часу на ремонт та відновлення. Середня ціна такої нерухомості – 4 тисячі євро. Більшість пропозицій у відмінному стані, а деякі – продаються навіть із меблями.

Деякі із цих містечок продовжують продавати будинки по 1 євро, але місцева адміністрація зазначає, що зараз попит на них став значно нижчим.

«Цікаво спостерігати за відвідувачами, які хочуть придбати будинок за 1 євро, але глянувши на дорожчі об’єкти, змінюють плани», — розповідає мер Латроніко Вінченцо Кастеллано.

Читайте також: У французькому містечку продають будинок за 1 євро: які умови

Він вважає, що будинки вартістю 1 євро — є рекламою італійської нерухомості. Думка про можливість купити будинок за ціною чашки еспресо й справді змушує іноземців приїжджати в Італію та вивчати ринок нерухомості. Проте згодом потенційні покупці стикаються із численними вимогами, правилами та бюрократією.

Так, кожен муніципалітет встановлює правила для осіб, які уклали угоду про купівлю дому по 1 євро. Це, зокрема, виконання ремонтних робіт протягом 3 — 5 років та сплата гарантійного депозиту в розмірі від 2 — 5 тисяч євро.

Тож все більше людей готові відразу інвестувати кошти в нерухомість, замість того, щоб віддавати їх за роботу нотаріусів та будівельників.

Досвід. Мухаммед Рамзан з Великої Британії придбав панорамну квартиру в Мусомелі всього за 4 500 євро. До цього він об’їздив 22 об’єкти вартістю від 1 до 550 тисяч євро, включаючи віллу з басейном.

Іншим покупцям він радить не поспішати з покупкою будинку. Часто старі будинки за 1 євро вимагають багато часу, зусиль та постійного перебування в Італії, тоді як дорожчі пропозиції повністю звільняють від додаткових клопотів.

Рамзан додає, що схема 1-го євро не гарантує, що ви вкладетеся у терміни та зможете повернути депозит. Замість того щоб ризикувати, він витратив ці гроші на доглянуте житло, де він проводить вихідні та відпуску.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Опитування
В Контексті Finance.ua