288
Реєстр олігархів в Україні з'явиться за пів року, — Єрмак
— Казна та Політика
Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що називати когось олігархом можна буде після появи реєстру, який сформують за пів року.
Про це він розповів в інтерв`ю РБК-Україна.
Читайте також: Олігархи матимуть «пільговий період», щоб стати бізнесом і не потрапити до реєстру, — Мін’юст
«Неправильно сьогодні називати когось олігархом. Тому що після того, як закон підписаний, шість місяців йде копітка робота спільно з міжнародними партнерами з вивчення інформації та використання даного формулювання…» – сказав Андрій Єрмак.
Він додав, що назвати когось олігархом можна буде тільки за шість місяців, коли реєстр буде сформований.
Нагадаємо, на початку листопада президент Володимир Зеленський підписав закон про олігархів (проєкт № 5599). Він набуде чинності через шість місяців після офіційної публікації.
Згідно з остаточною редакцією визначення олігархів — це прерогатива РНБО, яку очолює глава держави. Бізнесмени, які потрапили до реєстру олігархів, будуть зобов’язані подавати електронну декларацію нарівні з чиновниками.
За матеріалами: Espreso.tv
Поділитися новиною