0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін змінив умови продажу газу населенню


Кабмін змінив умови продажу газу населенню

Кабінет Міністрів зобов’язав Групу Нафтогаз продавати «блакитне паливо» для потреб населення газопостачальним компаніям, які є учасниками балансуючої групи Нафтогазу, до 30 квітня 2022 року включно.

Про це йдеться у постанові уряду № 1237 від 29 листопада.

Відповідне рішення стосується акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія „Нафтогаз України“» та товариства з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія „Нафтогаз Трейдинг“».

Балансуюча група — це об’єднання учасників ринку, в якому визначений договором учасник (у даному випадку Нафтогаз) несе відповідальність за баланс (у даному випадку газу) для всіх інших учасників.

Довідка Finance.ua:

  • раніше голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Валерій Тарасюк заявляв, що НАК «Нафтогаз України» створила балансуючу групу, в рамках якої з 1 жовтня буде продавати газ побутовим споживачам;
  • газопостачальні компанії України почали публікувати місячні тарифи на газ для населення в грудні;
  • обсяг спожитого газу для приміщень без приладів обліку розраховується пропорційно до кількості осіб, зареєстрованих у квартирі.

До речі, в телеграм-каналі Finance_ukr ми часто публікуємо лайфхаки, як заощаджувати на сплаті комунальних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua