0 800 307 555
0 800 307 555

Влітку 2021 року українці подорожували активніше, ніж до пандемії: ТОП-5 популярних напрямків


Влітку 2021 року українці подорожували активніше, ніж до пандемії: ТОП-5 популярних напрямків

За три літні місяці 2021 року українці мандрували більше, ніж у доковідному 2019 році. Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався у туроператора Join UP!, куди подорожували українці та як змінились ціни на подорожі.

«У 2021 р. послугами туроператора скористались 359 480 туристів, у той час як у 2020 р. таких було вдвічі менше — 168 106 осіб. Показники цього року навіть обганяють результати 2019 р., коли в подорож відправились 313 752 мандрівників», — сказано в повідомленні.

В телеграм-каналі Finance_ukr ви можете більше дізнатись про умови в’їзду в різні країни. Також ми там публікуємо корисні поради для мандрівників. Підписуйтесь і ви!

ТОП-5 найпопулярніших напрямків:

  • лідерами залишаються Туреччина і Єгипет. Це пов’язано як із спрощеними умовами перетину кордону, так і з доступними цінами на тури. Крім того, серед українських туристів залишаються популярними поїздки в форматі «все включено», а тому країни, де такий тип відпочинку поширений, традиційно займають перші сходинки;
  • до першої п’ятірки потрапила Греція, яка минулого року залишилася недоступною через протипандемічні обмеження.

Цінова політика:

  • зростання чи зниження цін на відпочинок у країні залежить від розвитку готельної бази, її завантаження, податкової політики держави, рівня життя в країні та ще багатьох чинників, що включають навіть погодні умови в той чи інший період;
  • серед найбільш популярних влітку напрямків можна спостерігати різновекторну динаміку. В Туреччині вартість туру за останній рік майже не змінилась: +1%. В Єгипті ціни зменшились на 2%, а от відпочинок у Чорногорії подешевшав майже на 19% у порівнянні з 2020 роком.

Довідка Finance.ua:

  • авіакомпанія Turkish Airlines з 23 вересня 2021 року почне літати з Миколаєва в Стамбул;
  • SkyUp почне літати з Києва до Мадрида з 18 жовтня 2021 р. Перші квитки можна буде купити за ціною від 534 грн з Києва (їх кількість обмежена).

Рейтинг кредитних карток для мандрівників

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua