0 800 307 555
0 800 307 555

Google підтвердила назву Wear OS 3


Google підтвердила назву Wear OS 3

Google нарешті оголосила офіційну назву своєї нової уніфікованої платформи для розумних годинників. І тут нема сюрпризів: Wear OS 3. Але в цілому нічого хорошого для власників існуючих моделей цей анонс не несе.

Samsung і Google спочатку оголосили про об’єднання Tizen і Wear OS в єдину платформу на травневій конференції Google I/O 2021. Місяць тому Samsung оголосила, що її варіант на заміну Tizen OS буде називатися One UI Watch, а Google, яка спочатку називала нову ОС просто «Wear», як і очікувалося, присвоїла наступній версії порядковий номер три.

На офіційній службовій сторінці Wear OS 3 йдеться про сумісність з розумним годинником Mobvoi Ticwatch Pro 3 GPS, Ticwatch Pro 3 Cellular/LTE і TicWatch E3, а також «моделями наступного покоління Fossil Group, які вийдуть в кінці цього року». Тобто, за фактом, з існуючих моделей розумних годинників Wear OS апдейт отримають всього три моделі – на Snapdragon Wear 4100. Це також означає, що майбутній розумний годинник Fossil шостого покоління вийде на ринок з ОС Wear OS 2, а пізніше отримає оновлення до Wear OS 3. До слова, кажучи про терміни виходу цього самого оновлення Wear OS 3 — Google попереджає, що воно вийде не раніше другої половини 2022 року. Також компанія вказує, що оновлення буде опціональним, а для його встановлення буде потрібно скидання до заводських налаштувань.

До теперішнього моменту ми вже з’ясували, що існуючі моделі Fossil і Samsung залишаться за бортом. І це з урахуванням заяви Qualcomm, що старіша SoC Snapdragon Wear 3100 підтримує Wear OS 3.

Розумні годинники Samsung Galaxy Watch4, чий анонс очікується разом з новими складаними смартфонами Galaxy Z Fold3 і Z Flip3 на презентації 11 серпня, будуть працювати під управлінням нової ОС One UI Watch (вона ж Wear OS 3). А для існуючих моделей на Tizen компанія раніше пообіцяла три роки оновлень (з моменту виходу моделі).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua