0 800 307 555
0 800 307 555

Високооплачувані вакансії липня


Високооплачувані вакансії липня

Багато компаній надають українцям можливість отримувати високу заробітну плату.
Про це пише The Point..

Стоматолог-ортодонт

Сімейна стоматологія у Києві шукає у команду спеціаліста з ортодонтії з досвідом роботи від трьох років, умінням працювати з різними видами брекет-систем, проводити діагностику за допомогою цефалометричного та антропометричного аналізів. Інколи доведеться працювати у суботу та неділю. Перевагу віддають кандидатам зі знанням англійської мови. Водночас роботодавець гарантує повну зайнятість, офіційне працевлаштування, заробітну плату на рівні 100 тис. грн і компенсацію 50% вартості курсів підвищення кваліфікації.

Менеджер з регіонального розвитку

Кондитерська корпорація шукає фахівця у Києві. Це має бути людина з вищою освітою, досвідом роботи не менше трьох років, управлінським досвідом від 1 року, умінням вести переговори на рівні топ-менеджерів мережі, досвідом розробки стратегії продажів та знанням англійської мови. Компанія пропонує 100 тис. грн зарплати, офіційне оформлення на роботу, медичне страхування, безкоштовні обіди.

Менеджер з продажів

Міжнародна європейська компанія шукає амбітного менеджера з продажу в Києві. Кандидат на посаду має знати російську, польську або англійську мови. Також працювати на аналогічній позиції від 6 місяців. Заробітну плату обіцяють на рівні 100-250 тис. грн. Працювати потрібно з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 у комфортному офісі біля метро.

Керівник відділу цифрових технологій

Спеціаліст з професійним досвідом роботи у цифровому маркетингу з залучення клієнтів від трьох років потрібен у Київ. Також це має бути людина з досвідом роботи в динамічному цифровому агентстві або онлайн-бізнесі, досвідом управління командою, розумінням платної реклами. Працівнику гарантують медичне страхування, оплачуваний лікарняний та відпустку, заробітну плату на рівні 112 тис. грн та бонуси від компанії.

Керівник мережі ресторанів

Мережа ресторанів у Маріуполі шукає керівника, який управлятиме діяльністю 4-х ресторанів. Потрібен професіонал з досвідом роботи у закладах громадського харчування від трьох років, досвідом управління колективом. Зарплата становить 100-130 тис. грн. Складається зі ставки та ефективності роботи ресторанів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua