0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки коштує оренда квартир у Києві: ціни за районами (інфографіка)


Скільки коштує оренда квартир у Києві: ціни за районами (інфографіка)

Ринок оренди в травні 2021 року показав зростання цін на однокімнатні квартири. При цьому двокімнатні та трикімнатні квартири в ціні не змінилися.

Про це свідчить аналітика порталу Address.ua.

За даними експертів, у травні медіанна ціна оренди квартир у Києві склала 10 $/кв.м, що на $ 1 більше, ніж у квітні поточного року.

Ціна оренди квадратного метра однокімнатних квартир в травні склала 11 $. Медіанна вартість двокімнатних — 9 $/кв. м, трикімнатні квартири — 8 $/кв. м.

Новини про нерухомість і вартість «квадратів» ми часто публікуємо в телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь! 🤫

ТОП найдорожчих районів:

  • традиційно в оренді найдорожчим районом Києва є Печерський район. Медіанна вартість оренди в центрі столиці становить 961 $/об’єкт, або 14 $/за кв. м;
  • на другому місці Шевченківський. Орендодавці в цьому районі просять 582 $/за квартиру ($ 11 кв. м.);
  • на третьому місці Голосіївський район — 513 $/об’єкт ($ 10/кв.м).

Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі – 327 $ за квартиру, або 7 $ за кв. м.

Найбільш дорогим районом для оренди ліквідних однокімнатних квартир є Печерський район, де медіанна вартість оренди однокімнатної квартири становить 609 $. У Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах можна зняти однокімнатну квартиру в діапазоні від 390 до 450 $. Найдешевшим для оренди районом є Деснянський. Ціна на однокімнатні квартири в цьому районі становить 277 $ на місяць.

Оренда житла: ситуація на ринку

Які квартири пропонують для оренди. У травні обсяг ринку оренди квартир розподілився таким чином. 47% від загальної кількості пропозиції було зосереджено в категорії однокімнатних квартир. Пропозиція по двокімнатних квартирах — 36%, трикімнатних — 14%. 3% оголошень — багатокімнатні квартири, вільні для заселення.

47% запитів від охочих зняти квартиру в оренду припадає на однокімнатні квартири. 32% потенційних орендарів шукають для оренди двокімнатні квартири, а 16% – трикімнатні. Найскладніше здавати в оренду багатокімнатні квартири, лише 5% орендарів підшукують житло з чотирма і більше кімнатами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua